Resource id #3
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/227956/virtual/www/subdom/old/Start539.php:27) in /data/web/virtuals/227956/virtual/www/subdom/old/index.php on line 38
Základní škola Brigádníků - Aktuální zprávy
Kontakt:
Základní škola Brigádníků 510/14
100 00 Praha 10 - Strašnice
Telefon/Fax +420 274820795
E-mail: skola@zsbrigadniku.cz
Jídelníček
není k dispozici
Mailová schránka školy Přidat k oblíbeným Administrační stránka

Aktuální zprávy

Rozdělení na volitelné předměty pro rok 2009/10



Estetická výchova - Šubrtová
Antoš Petr
Bučková Věra
Hendlmayr Diana
Janečková Eliška
Jiráňová Lucie
Kirsová Lenka
Kristmanová Dominika
Maďarová Sabina
Manhart Josef
Novotný Dennis
Palička Petr
Pavelková Lucie
Pinková Hana
Prošková Lucie
Svoboda David
Trang Radka


Francouzština - Pavluchová
Erbenová Adéla
Klimková Anna
Klimková Kristýna
Kořínková Lucie
Kozak Maryna
Krejzová Michaela
Kubátová Andrea
Kuchynková Anna
Levá Eliška
Phamová Andrea
Poláková Kateřina
Popelářová Anna
Riznerová Karolína
Smetanová Kristýna
Sobotka Zbyněk


Anglická konverzace - Adamová
Adamová Eliška
Albrecht Filip
Bohata Marek
Gurecká Pavla
Janečková Olga
Knittl Filip
Mai
Malenická Tereza
Matyevosová Olena
Nováková Anna
Šťastná Karolína
Topalovová Magdalena
Vaňková Karolína
Vašková Gabriela


Školní časopis - Jíša
Blažek Daniel
Chlumský Miloslav
Jílek Vojtěch
Kačkoš Jan
Kačkošová Tereza
Komárková Tereza
Macháček Matěj
Skoupý Oldřich
Stanková Lucie
Studnička Tadeáš
Svobodová Michaela
Tichá Aneta
Tichý Ondřej
Trmalová Monika
Větrovský Dan


Informatika - Masný
Brenner Bedřich
Čížek Michal
Horváth Marek
Jedlička Martin
Kovářová Kristýna
Kyselá Pavlína
Marešová Jana
Maršík Filip
Moulis Marek
Nešpor Patrik
Nový Robert
Ohanka Jiří
Reichmann Lukáš
Voříšek Michal
Ziková Monika


Zeměpisná praktika - Bartošová
Bittman Petr
Ducháč Alfréd
Dvořáková Dominika
Heřman Michal
Hubrt Antonín
Jindřichová Jana
Kosmatová Monika
Kuchš Dušan
Nguyen Quang Huy
Novák Dominik
Nováková Klára
Pariči Lukáš
Pelc Matyáš
Přikrylová Jesika
Rymon Martin
Vondráčková Kateřina


Dějepisná praktika - Michailidisová
Bílková Michaela
Dvořák Adam
Frydryšek Miroslav
Haufová Androniki
Jánošíková Jiřina
Karásek Lukáš
Kosková Miroslava
Matyevosová Liana
Rajchl Robert
Ryslová Pavlína
Skočovský Petr
Tesárková Anežka
Thuri Jakub
Tomšů Michal
Vosolsobě Nikola
Vosolsobová Adéla


Sportovní hry - Březinová
Brenner Filip
Brož Marek
Klíma Jan
Kolev Ladislav
Komínek Ondřej
Konšel Lukáš
Kozak Roman
Lendr Jakub
Listík Martin
Mařík Rudolf
Nádeník Vladimír
Palkoska Radek
Riedel David
Rulec Michal
Šaroch Petr



Přejeme všem krásné a klidné prožití letních prázdnin!