Resource id #4
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/227956/virtual/www/subdom/old/Start539.php:27) in /data/web/virtuals/227956/virtual/www/subdom/old/index.php on line 38
Základní škola Brigádníků - Školní družina
Kontakt:
Základní škola Brigádníků 510/14
100 00 Praha 10 - Strašnice
Telefon/Fax +420 274820795
E-mail: skola@zsbrigadniku.cz
není k dispozici
Mailová schránka školy Přidat k oblíbeným Administrační stránka

druzina.jpg (30KB)
Provoz:
od 7:00 do začátku vyučování a po ukončení vyučování do 18:30

Paušální poplatek za provoz ŠD je 250 Kč měsíčně, platí se celoroční/2500,-/, pololetní/1250,-/nebo měsíční vždy do 30. dne předcházejícího měsíce.

O děti se s láskou starají paní vychovatelky:
Milena Dvořáková – vedoucí vychovatelka
Zuzana Klatovská
Karin Matějíčková
Jitka Štěpničková

V rámci ŠD nabízíme kroužky:
Šikovné ruce, Zpíváme si, Sportovní hry, Hrajeme si na PC

Vybavení:
Naše ŠD má k dispozici dobře vybavenou hernu,místnost pro ranní a večerní službu,část školní zahrady s klouzačkou, houpačkami a dalšími hrovými prvky, pískovištěm a stolem na ping-pong. Za pěkného počasí děti v zahradě sprchujeme .Občas také využíváme ke hrám školní hřiště a přilehlou alej.

Činnosti:
ŠD se podílí na všech akcích školy /Vánoční tržnice, Den otevřených dveří/. Chodíme s dětmi během roku do kina, do divadla, na výstavy, do ZOO, na dopravní hřiště, příležitostně i na delší výlety /Petřín, Divoká Šárka a pod./.

Zaměření:
V naší ŠD nepreferujeme autoritativní přístup, s dětmi diskutujeme, vysvětlujeme, chválíme, vyslechneme jejich názor a společně hledáme nejlepší řešení. Dbáme, aby se děti vzájemně respektovaly, aby používaly slova:“ prosím, děkuji, promiň“.

Rodiče si mohou vyzvedávat děti osobně přímo ve třídách ŠD, mohou kdykoliv hovořit s paní vychovatelkou.

Uvítáme jakékoliv připomínky,abychom mohli svoji práci neustále zlepšovat.